צבי בנה את האתר החדש של העסק שלי. זו הפעם הרביעית שאני בונה אתר אינטרנט, ואני חייב להגיד שהחוויה והתוצאה היו הטובות ביותר, ועבדתי עם אנשי מקצוע נחשבים מאוד בעבר.

צבי בקיא בערכות עיצוב עדכניות, מחובר למגמות עדכניות בבניית אתרים ושיווק באינטרנט. למעשה, יש לצבי היכרות עמוקה עם כל הצדדים שצריך להתחשב בהם בבניית אתר: החל מעיצוב גרפי, המשך בשיווק, חוויית משתמש, וכלה בתכנות ובניית האתר.
החשיבות של זה גדולה בגלל שזה חוסך ללקוח משחקי טלפון שבור בין ספקים שונים שמשתפים פעולה בבניית אתר. יחד עם זאת, ובגלל היכרותו עם כל התחומים, צבי מצטיין בשיתוף פעולה עם ספקים נוספים, ובאופן כללי הוא אדם נעים הליכות שמאוד קל ונעים לתקשר איתו.

גם תהליך בניית האתר עירב אותי בכל שלב ושלב כך שהייתי שותף ליצירה וקיבלתי בדיוק את מה שרציתי בתוצאה. בשורה התחתונה האתר עובד, מוכר, ונראה נפלא. אני ממליץ בכל פה על צבי.

צבי שלום, ברצוני להודות לך על שיתוף הפעולה המוצלח בבנית האתר של ויטלגו.
האתר נבנה בדיוק בהתאם לצרכי העסק, עם דגש על מגוון המוצרים ופירוט הצבעים בכל מוצר.
האתר מכיל גם מנגנון חיפוש לפי מילות מפתח וחלוקת המוצרים למשפחות.
בסיום הבניה העברת הדרכה ברורה על עדכון נתונים שוטף .
כיום אני מעדכנת בעצמי את האתר, כאשר במידת הצורך אני מפנה אליך שאלות ומקבלת גיבוי מלא.

יעל ויטלה נדלר, ויטלגו שנות ה-2000

בקיץ 2018 הוטלה עלי משימה בלתי אפשרית: להקים בתוך זמן קצרצר אתר גדול מאד של ארגון חדשני במגזר הציבורי, המשלב גם כעשרה תת-אתרים של יחידות שונות בארגון.
היה ברור שיש צורך באתר מעוצב לעילא, מורכב ועתיר תכנים. לאחר חיפוש מקיף ושיחות עם די הרבה מפתחים פוטנציאליים, בחרתי בצבי טלית.
באתר שלו היה כתוב שהוא ״המומחה״ לוורדפרס וזה בדיוק מה שנזקקתי לו כדי להצליח במשימה.
אחרי חודש וחצי האתר עלה במלואו לאוויר כולל כל שנדרש. העבודה עם צבי הייתה מהנה, ממוקדת, זורמת, המומחיות באה לידי ביטוי באופן בולט וגם המחויבות לשורה התחתונה, כלומר לאתר שיעלה בזמן ויעבוד היטב. הוא גם היה קשוב מאד לצרכים (שהתעדכנו ככל שהפרויקט התקדם), להעדפות שלי ושל הגרפיקאית שעיצבה את האתר.
ממליץ בחום.
ד״ר רון דביר.

ד”ר רון דביר, מומחה לניהול ידע חדשנות

כשקמה עמותת משחקים לשלום, רצינו לבנות אתר ידידותי, עם תשתית רב-לשונית ויכולת לעדכן את האתר לפי צרכינו. צבי סיפק לנו שירות מקצועי ומהיר, והכל בחיוך ובהקשבה יוצאי דופן. תודה!

צבי בנה עבורנו בעבר אתר מקצועי ומרשים שעליו קיבלנו המון מחמאות. מעבר לזה שצבי הוא בראש ובראשונה איש מקצוע מעולה, מדובר באדם מקסים שתענוג לעבוד אתו.

נורי בכור, LawGeeks

Glow required a comprehensive re-modelling of our company website. Zvi understood our brief implicitly, and suggested a number of features which would further enhance our functionality. Zvi manually programmed a number of features, giving us a bespoke site, which we couldn't have achieved without his expertise . In addition to surpassing our agreed deadline, Zvi has continued to support us in updating and maintaining the website and provided training to our website admins. We would thoroughly recommend him.

Harel Malka, CTO - Glow Digital Media Limited, UK